Nowości kosmetyczne do testowania!

0

Aleja kobiet.pl ponownie zaprasza wszystkie chętne kobiety do testowania kosmetyków. To już 57 edycja. Jeżeli lubisz i chciałabyś testować produkty kosmetyczne, nie czekaj i zgłoś się!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować nowe produkty z portalem alejakobiet.pl powinnaś mieć zarejestrowane konto na tym portalu oraz lubić ten portal na facebooku. Następnie wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów i odpowiedz na pytanie konkursowe. Odpowiedzi na zadanie konkursowe prosimy wysyłać na adres konkursy@alejakobiet.pl w temacie wpisując „testuj 57”. W odpowiedzi napisz który zestaw kosmetyków chciałabyś otrzymać i dlaczego.

 

Produkty do testów

W tej edycji wybieracie spośród 4 zestawów:
1. zestaw kremów 40+
2. zestaw do opalania
3. zestaw oczy + okolice oczu
4. zestaw oczyszczający

Termin zgłoszeń

Odpowiedzi można przesyłać do 17 lipca 2018r. włącznie

Termin ogłoszenia listy recenzentek

Lista nagrodzonych 18 lipca 2018r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania produktów alejakobiet.pl

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij