Nowy konkurs BebiKlub. Do zgarnięcia 3 x 3000 zł i 110 ślicznych nagród dzieci!

0

Akademia Zdrowego Brzuszka to platforma edukacyjna dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć, jak właściwie odżywiać maluszka oraz jak dbać o jego układ pokarmowy, który jest kluczem do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Dowiedz się więcej o zdrowiu brzuszka, sprawdzaj swoją wiedzę w quizach i wygraj jedną z wielu super nagród!Jak wziąć udział?

  • Przejdź na stronę akcji
  • Wybierz odpowiedni dla siebie moduł Akademii Zdrowego Brzuszka oraz temat interesującej Cię lekcji.
  • Zdobywaj wiedzę w kolejnych lekcjach, rozwiązuj quizy po każdej z nich i bierz udział w konkursach.
  • Rozwiąż wszystkie quizy, by odblokować dostęp do quizu mistrzowskiego i zostań Mistrzem Akademii Zdrowego Brzuszka.

Nagrody w konkursie

  • 3 x 3000 zł
  • 110 x wyjątkowe zabawki  i gadżety dla maluszków

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij