Nowy projekt trnd (Zott Primo). 5000 miejsc testerskich!

0

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt w którym udział weźmie 5000 osób. Testowanie nie polega jednak na dostarczeniu towaru do testera, a zwrocie kosztów testowania.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

W obecnej akcji zasady są nieco inne. Tym razem to ambasador sam kupuje produkt – kaszki Smakija

Należy zachować paragon, zeskanować go i zgłosić przez platformę. Wybranych zostanie 5000 osób, które otrzymają zwrot kosztów. Więcej o aktualnym projekcie > ZOTT

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych. Tym razem są to produkty Zott Primo.

Każda z 5 000 osób wybranych do udziału w projekcie otrzyma zwrot kosztów za zakup jogurtów naturalnych Zott Primo do kwoty 35 zł. – do wypróbowania przez siebie oraz podzielenia się ze znajomymi

Ważne daty dotyczące projektu

Aplikacja: Od 4.08.2017 do 16.08.2017

Realizacja projektu: Od 17.08.2017 do 25.09.2017

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij