Odbierz i testuj darmowe opakowanie suplementu diety Cholester

0

Test Konsumencki Cholester. Chciałabyś przetestować nowy suplement diety pomocny w utrzymaniu cholesterolu na dobrym poziomie? Zgłoś się do akcji i odbierz darmowe opakowanie! Zostań jedną z testerek suplementu.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do wypróbowania suplementu diety cholester, wypełnij ankietę zgłoszeniową, do której link znajduje się na stronie akcji i wyślij ją na adres konkurs@gardenpharm.pl. Być może uda się właśnie Tobie!

Produkty do testów

8 x zestawy – darmowe opakowania suplementu diety Cholester i vouchery na bezpłatne badania.

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada 2014 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować  witrynę Cholester

cholester

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Przepraszamy, komentarze są aktualnie dostępne

Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij