Poszukiwanych aż 7800 testerek mascary Lancôme!

0

Wow! Ta akcja z pewnością Wam się spodoba. Chcesz zostać jedną z 7800 testerek mascary Hypnôse od Lancôme? Nie czekaj i zgłoś się!

Zasady testowania

Jeżeli chciałabyś zostać testerką mascary Lancôme wejdź do aplikacji, a następnie odpowiedz na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś zdobyć maskarę Hypnôse?”, wypełnij formularz w całości i wyślij.

Produkty do testów

7800 x miniatury mascary Hypnôse od Lancôme

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij