Przetestuj kołdrę Växjö All Seasons marki Wendre

0

Tym razem nietypowy produkt do testowania. Jednak bardzo ciekawy i zostanie recenzentką w tej akcji na pewno będzie samą przyjemnością! Jeżeli chcesz przetestować kołdrę Växjö All Seasons marki Wendre koniecznie zgłoś swój udział. Testerek – blogerek będzie 5.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować jedną z kołder wejdź na stronę organizatora i po zalogowaniu, napisz w komentarzu na stronie akcji, że chcesz testować produkt oraz podaj link do swojego bloga.

Produkty do testów

5 x kołdra Växjö All Seasons marki Wendre

 

Termin zgłoszeń

do 24 listopada 2014 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować fanpage urodaizdrowie.pl

wendre

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij