Przetestuj oczyszczacz powietrza Philips Air!

1

Nowa akcja w której do przetestowania są oczyszczacze powietrza marki Philips 🙂 Jesteś zainteresowana tą akcją? Koniecznie weź udział 🙂

Zasady testowania

Jak wziąć udział?

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie, „Dlaczego chcesz przetestować oczyszczacz powietrza Philips Air? ” i za pośrednictwem formularza na dole strony dokonasz zgłoszenia.

Produkty do testów

3 x oczyszczacz powietrza Philips AC2889 o wartości 1929 zł brutto.

Termin zgłoszeń

zgłoszenia do dnia 01.04.2018 roku, do godziny 23:59:59.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

  1. Ewelina Zając z

    Chciałabym przetestować oczyszczacz powietrze philips, ponieważ mieszkam w bloku w Krakowie, mieście w którym smog regularnie przekracza dopuszczalne normy. Wietrząc mieszkanie w ogóle nie czuję powiewu świeżego powietrza. Ponadto jak wiadomo mieszkanie w bloku często wiąże się z wentylacją, która nie zawsze spełnia swe zadanie w 100%. Bardzo chciałabym przetestować oczyszczacz.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij