Przetestuj płatki zbożowe Lubella. 50 miejsc czeka!

0

Kolejna ciekawa akcja testowania produktów na familie.pl. Tym razem coś dla miłośników fajnych śniadań. Nie czekaj, zgłoś się i przetestuj płatki zbożowe Lubella!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji i zapoznaj się z nią. Następnie wypełnij formularz konkursowy. Pytanie w formularzu brzmi: „Napisz, jak może wyglądać śniadanie BEZ…nudy w Twojej rodzinie?”

Produkty do testów

50 zestawów pysznych i wartościowych płatków zbożowych Lubella! W każdym zestawie płatki: Choco Piegołaki, Choco Kulki, Choco Muszelki,  Miodo Kółka i Cinisy naturalnie BEZ syropu glukozowego i BEZ oleju palmowego

Ważne daty dotyczące akcji

Przyjmowanie zgłoszeń konkursowych trwa od 7 listopada 2018 r. od godziny 12:00 do dnia 18 listopada 2018 r. do godziny 23.59.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij