Przetestuj Surf i wygraj 100 zł!

0

Marka Surf właśnie ruszyła z bardzo fajną loterią. Kup Surf, przetestuj i wygraj 100 zł! 732 nagrody czekają!

Zasady loterii

Nagrody

732 x 100 zł

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia można wysyłać codziennie od godziny 08:00:00 do godziny 19:59:59 w okresie od dnia 01.03.2019 r. do dnia 30.04.2019 r., wyłącznie po dokonaniu zakupu promocyjnego.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij