Przetestuj zdrowe słodycze od Super Krówki!

0

Kolejna ciekawa akcja testowania produktów na familie.pl. Tym razem coś dla miłośników łakoci. Nie czekaj, zgłoś się i przetestuj zdrowe słodycze od Super Krówki!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji i zapoznaj się z nią. Następnie wybierz 4, czyli po jednym z każdego produktu: Krówki, Batony, Czekolady, Kremy w Tubce – w ulubionych smakach po czym  wypełnij formularz konkursowy. Pytanie w formularzu brzmi: „Napisz, dlaczego chcesz poznać ekologiczne słodycze od Super Krówki?

 

Produkty do testów

30 x zestaw słodyczy- Krówki, Batony, Czekolady, Kremy w Tubce.

Ważne daty dotyczące akcji

1. Konkurs trwa od dnia 24.10.2018 do dnia 04.11.2018r.
2. Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 05.11.2018r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij