Test konsumencki Bebiko PRO+ 2

1

Jak wynika z badań opinii konsumentów, aż 90% badanych mam powiedziało, że Bebiko PRO+ 2 pozwala im lepiej dbać o brzuszek ich dziecka*. Bebiko PRO+ 2 to pierwsze i jedyne na polskim rynku mleko modyfikowane częściowo fermentowane. Jego receptura zawiera w sobie m.in. unikalny proces fermentacji mlekowej LACTOFIDUS opracowany z myślą o  dojrzewających brzuszkach najmłodszych. Jeśli sama chcesz przekonać się, czy mleko Bebiko PRO+ 2 posmakuje także Twojemu maluszkowi, już teraz możesz wziąć udział w teście konsumenckim.

Zasady testowania

Aby uczestniczyć w akcji, należy zarejestrować się na stronie www.bebiklub.pl i odpowiedzieć na pytanie zgłoszeniowe: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś otrzymać Bebiko PRO+2 do wypróbowania przez Twojego maluszka? Na podstawie najciekawszych odpowiedzi organizator akcji wybierze rodziców, którzy otrzymają 1 opakowanie mleka Bebiko PRO+ 2 do wypróbowania wraz ze swoim maluszkiem. W akcji mogą wziąć udział rodzice, których dzieci są w wieku między 6 a 12 miesięcy. W ramach akcji zaplanowano też konkurs: rodzice mogą relacjonować np. za pomocą zdjęć, jak ich maluszkom smakuje Bebiko PRO+ 2. W konkursie zostanie wyłonionych 50 laureatów, którzy otrzymają nagrodę – książkę Giulii Enders „Historia wewnętrzna. Jelita – najbardziej fascynujący organ naszego ciała”.

Produkty do testów

100 x Mleko Bebiko PRO+ 2

Ważne daty dotyczące akcji

  • do 18 kwietnia 2016 r. – wyślij zgłoszenie na www.bebiklub.pl,
  • do 4 maja 2016 r. – jeśli znajdziesz się w gronie uczestników, otrzymasz Bebiko PRO+ 2 – wypróbuj produkt z maluszkiem i podziel się Waszymi wrażeniami,
  • od 16 marca 2016 r. do 4 maja 2016 r. – możesz dodatkowo wziąć udział w konkursie, do wygrania 50 książek!
  • Lista laureatów konkursu zostanie ogłoszona w ciągu 40 dni od zakończenia konkursu.

„Mleko Bebiko PRO+ 2 stworzyliśmy z myślą o dojrzewającym brzuszku dziecka, który wymaga troski i delikatnego traktowania, w tym odpowiedniego sposobu żywienia. To ważne, bo choć po narodzinach brzuszek malucha jest gotowy do pracy, jest jeszcze wciąż bardzo delikatny i cały czas dojrzewa. Chcemy, aby rodzice, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać wyjątkowej formuły Nutriflor PRO+ z unikalnym procesem fermentacji mlekowej LACTOFIDUS, mogli razem ze swoimi dziećmi przekonać się o jej zaletach” – mówi Agnieszka Dobosz-Pszkit, przedstawiciel marki Bebiko.

Mleko Bebiko PRO+ 2 to nowość w portfolio marki, pierwsze w Polsce częściowo fermentowane mleko modyfikowane, którego unikalna receptura powstała w oparciu o najnowsze badania dotyczące potrzeb dojrzewającego i delikatnego brzuszka niemowlęcia. Produkt zawiera przełomową formułę Nutriflor PRO+, która łączy w sobie błonnik GOS/FOS, ALA (Omega-3), żelazo, wapń i witaminę D** oraz LACTOFIDUS – unikalny proces fermentacji mlekowej. Inspiracją dla LACTOFIDUS było naturalne zjawisko fermentacji mlekowej stosowanej powszechnie w produkcji np. jogurtu. Dla trochę większych brzuszków juniorów po 1. roku życia marka oferuje także nowe Bebiko PRO+ 3, które zawiera 30% więcej błonnika niż średnia zawartość tego składnika w innych mlekach modyfikowanych po 1. roku życia.

* Test Konsumencki Bebiko PRO+ 2 przeprowadzony przez TNS Polska, grudzień 2015 w grupie 143 matek dzieci w wieku 7-12 miesięcy zamieszkałych w Polsce.
**Bebiko PRO+ 2, podobnie jak inne mleka następne, zawiera wapń, witaminę D, żelazo i kwas alfa-linolenowy (ALA).
 Karmienie piersią jest najwłaściwszą formą karmienia niemowlęcia.

 

Bebiko100

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

  1. Avatar

    My kończymy właśnie przygodę z karmieniem piersią i przechodzimy na mleczko modyfikowane. Testowaliśmy różne, ale najlepiej synkowi smakuje BebikoPro+2. Najlepiej nim się najada, jest spokojny, nic mu nie dolega. Wykorzystuje je do przyrządzania różnych dań dla malucha i też się sprawdza. Wiadomo że nic nie zastąpi piersi mamy ale z mlek to najbardziej nam odpowiada właśnie BebikoPro+2.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij