Testowanie produktów Allergoff® Atopy. 10 miejsc czeka!

0

Nowa akcja testowania produktów. Tym razem jest to testowanie idealne dla osób z problemem alergii. Wybranych zostanie 10 testerów!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania Allergoff® Atopy wejdź do >akcji, a następnie wypełnij >ankietę oraz formularz w całości i wyślij.

Produkty do testów

10 x po 3 produkty: Allergoff® barierowa emulsja do kąpieli leczniczych, Allergoff® barierowa oliwka do kąpieli leczniczych i Allergoff® powlekająco barierowy krem do ciała.

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia od 09.10.2017 r. do 22.10.2017 r. do godziny 23:59.

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować serwis mojealergie.pl

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij