Testowanie Always Sensitive. 2000 miejsc testerskich czeka!

0

Na everydayme.pl nowa akcja testowania. Tym razem przedmiotem testu są podpaski Always Sensitive. Nie czekaj i dołącz do testerek! 2000 miejsc czeka.

Zasady testowania

Aby zgłosić się do akcji i otrzymać szansę na testowanie wejdź dołącz do grona ambasadorów, a następnie wypełnij formularz i wyślij!

Twoje zadanie w projekcie:

-Wypróbuj podpaski Always Sensitive.

-Przekaż próbki Always Sensitive koleżankom i przeprowadź wśród nich badanie opinii.

-Publikuj z #alwayssensitive mediach społecznościowych.

-Wypełnij ankietę końcową.

Produkty do testów

2000 x zestaw:

  • 1 opakowanie Always Sensitive
  • 20 próbek podpasek Always Sensitive do przekazania znajomym
  • Przewodnik projektu
  • Książeczka „Badanie opinii”

Termin zgłoszeń

zgłoszenia do 22.01.2019 r.,

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij