Testowanie tornistrów dla dzieci. 5 miejsc czeka!

0

Kolejna ciekawa akcja testowania produktów na familie.pl. Tym razem portal proponuje testowanie tornistrów dla dzieci. Chcesz otrzymać taki do zrecenzowania? Nie czekaj i zgłoś się!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji i zapoznaj się z nią. Następnie wypełnij formularz konkursowy. Pytanie w formularzu brzmi: „Wybierz 3 najważniejsze Twoim zdaniem, cechy tornistra z artykułu konkursowego i uzasadnij swój wybór.”

Produkty do testów

5 tornistrów: 3 dla dziewczynek, 2 dla chłopców

Ważne daty dotyczące akcji

1. Konkurs trwa od dnia 07.08.2018r do dnia 15.08.2018r.
2. Wyłonienie zwycięzców w dniu 16.08.2018r.
3. Zbieranie opinii do dnia 27.08.2018r

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij