Testowanie Dove. 10 000 zwrotów cash-back.

0

Ponownie możecie wziąć udział w ciekawej akcji Dove. Przetestuj dowolny kosmetyk Dove, podziel się swoją opinią po jego stosowaniu i otrzymaj zwrot kasy za jego zakup! Aż 10 000 osób otrzyma zwrot pieniędzy.

Zasady testowania i konkursu.

Kupujesz dowolny kosmetyk Dove. Musisz zachować paragon. Testujesz kosmetyk Dove i potem dzielisz się swoją opinią w >>> odpowiednim miejscu << na stronie akcji. Przy wypełnianiu formularza podajesz swoje dane oraz numer konta bankowego.

Produkty do testów

dowolny produkt Dove, który zakupisz w sklepie (a potem otrzymasz zwrot kasy za zakup) – 10 000 zwrotów! > zobacz produkty

Termin zgłoszeń

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny 31.08.2018., akcja trwa do wyczerpania puli 10 000 zwrotów

dove-cashback

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij