Testowanie filtrów antysmogowych do nosa

0

Testowanie zdecydowanie na czasie. Nie czekaj i weź udział w akcji testowania filtrów antysmogowych! 10 miejsc czeka.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji i zapoznaj się z nią.

Następnie kliknij w buton „zgłoś się” i  odpowiedz na pytanie: „Napisz krótko dlaczego chcesz testować filtry do nosa i odpowiedz na pytanie czy filtry nosowe WoodyKnows® Super Defense są wyrobem medycznym? Pamiętaj: uzupełnij swoje dane w formularzu, abyśmy mogli się skontaktować!”

Produkty do testów

10 sztuk filtrów do nosa WoodyKnows® Super Defense w opakowaniu MIX, zawierającym filtry do nosa w 4 różnych rozmiarach!

Ważne daty dotyczące akcji

zgłoszenia do 15 lutego 2018r

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij