Testowanie świec perfumowanych JFenzi

0

JFenzi lubi organizować pachnące testowania swoich perfum i każda okazja jest do tego dobra. Tym razem w związku z okazją jaką jest … panujące, listopadowe ochłodzenia możecie wziąć udział w tego typu akcji. Zgłoś do nowej akcji zorganizowanej przez JFenzi na facebooku i wygraj świecę o pięknym zapachu. Warto wziąć udział!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować świece o zapachu perfum wejdź na fanpage organizatora, polub tę stronę oraz udostępnij post informujący o akcji. W komentarzu należy zamieścić – „JFENZI PERFUME – „Na jesienne wieczory – oraz jeden wybrany kolor świecy czarna/biała/różowa”.

Produkty do testów

12 świec perfumowanych

 

Termin zgłoszeń

do 24 listopada 2017 r. (wtedy odbędzie się losowanie)

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować fanpage JFenzi Perfume Professional

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij