Testowanie kosmetyków z magazynem Claudia.

0

Testowanie z magazynem Claudia! Miesięcznik ten ma dla Was świetną wiadomość – raz w miesiącu przekaże Wam bezpłatnie najciekawsze kosmetyczne nowości. Co w tym miesiącu można testować? 🙂

Zasady testowania

Jak otrzymać produkt do testów? Wyślij zgłoszenie na adres: claudia@burdamedia.pl  Do przetestowania jest 20 produktów – o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Produkty do testowania

we wrześniu do testowania jest 20 zestawów marki Perfecta z nowej linii Your Time is Green przeciw niedoskonałościom: kremu na dzień oraz Matt-boostera 24 h.

 

Ważne daty dotyczące akcji

akcja trwa w grudniu 2017r.

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij