Testowanie książek dla dzieci.

0

Kolejna ciekawa akcja testowania produktów na familie.pl. Tym razem portal proponuje testowanie książek dla dzieci. Chcesz otrzymać książkę do zrecenzowania? Nie czekaj i zgłoś się!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji i zapoznaj się z nią. Następnie wypełnij formularz konkursowy. Pytanie  w formularzu brzmi: „Które dwa tytuły wybierasz i dlaczego?”

Produkty do testów

30 x książki z serii „Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem”,

Ważne daty dotyczące akcji

1. Konkurs trwa od dnia 03.04.2018 do dnia 11.04.2018r.
2. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w dniu 13.04.2018r.
3. Recenzję testowanego produktu należy umieścić do dnia 25.04.2018 r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij