Testowanie perfum z okazji Dnia Kobiet

0

Kolejna ciekawa akcja testowania produktów. Tym razem są to perfumy, a testowanie organizuje marka EXCENTI  z okazji Dnia Kobiet! Nie czekaj i zgłoś się.

Zasady testowania

Zadanie brzmi: Aby wziąć udział w bezpłatnym testowaniu wybranych perfum wystarczy zgłosić się w komentarzu >>>(zobacz post konkursowy). Będzie nam miło jeśli wspomnisz, który zapach chcesz przetestować i dlaczego to właśnie on skradł Twoje serce, a w szczególności jeśli wspomnisz najważniejszą dla Ciebie kobietę – przypomnijmy jej, że to właśnie ona jest dla Ciebie tak wyjątkowa!

Opisy zapachów na stronie:
https://www.exscenti.pl/pl/i/Poznaj-zapachy/14 lub w albumie Zapachy dla Niej.

Produkty do testów

8 x zapach EXCENTI

Ważne daty dotyczące akcji

Zgłoszenia do 8 marca 2019r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij