Testowanie produktów Latopic. 30 osób przetestuje.

0

Czy lubisz testować i recenzować nowe produkty? Masz problem z suchą i atopową skórą Twojego malucha i szukasz odpowiednich preparatów, które pomogą złagodzić objawy? Weź udział w testowaniu i poznaj nowe preparaty Latopic®. Zestawy testowe otrzyma 30 0sób.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora i wypełnij ankietę rekrutacyjną.

Produkty do testów

30 x zestawy emolientów Latopic®

Uwaga: 5 autorów najciekawszych opinii otrzyma nagrodę w postaci bonu do sklepu SMYK o wartości 100 zł.

Termin zgłoszeń

do 22.12.2014 r.

Termin ogłoszenia listy recenzentek

informacja o liście recenzentów zostanie opublikowana w ciagu 7 dni roboczych

test-latopic

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij