Testowanie produktów zapachowych

0

Lubisz testować piękne zapachy. Ta akcja jest dla Ciebie! Weź udział i zostań testerką.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować zapachy wejdź na fanpage organizatora, napisz komentarz informujący, że chcesz wziąć udział, a następnie udostępnij post informujący o akcji.

Produkty do testów

organizator ma do rozdania kilka pakietów zapachowych do przetestowania włoskiej firmy Star S.p.A składającej się z: saszetki do szafy, kompletu świeczek i odświeżacza-pałeczek zapachowych.

Termin zgłoszeń

do 7 września 2017 r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij