Testowanie produktu Hydrovag dla 20 osób

0

Testowanie preparatu dla kobiet Hydrovag. Chciałabyś przetestować globulki i sprawdzić ich skuteczność? Wykonaj zadanie konkursowe i zostań testerką.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania globulek Hydrovag przejdź na fanpage organizatora i pod postem informującym o konkursie napisz dlaczego to właśnie Ty powinnaś przetestować Hydrovag.

Produkty do testów

20 opakowań Hydrovag (globulki dopochwowe)

 

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2014 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować fanpage organizatora

hydrovag

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij