Testowanie z Drogerie Natura.

0

Na FB Drogerie Natura nowa akcja testowanie produktów. Jeżeli jeszcze się nie zgłosiłaś nie zwlekaj i dołącz do uczestniczek. Darmowe testery otrzyma aż 150 kobiet!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź do aplikacji konkursowej i wypełnij formularz. Będziesz musiała odpowiedzieć na pytanie: „Co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze nowych produktów do higieny intymnej?

Produkty do testów

Intimelle Tampony Super, 32 sztuki

Intimelle Ultra Dry Podpaski, 20 sztuk

Termin zgłoszeń

do 20.06.2017

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij