Testowanie z reima (odzież dla dzieci)

0

Wow! Ta akcja z pewnością zainteresuje wszystkich rodziców maluchów 🙂 Do testowania jest bowiem odzież dla dzieci marki Reima. Nie czekaj i weź udział!

Zasady testowania

Zasady brzmią: „Weź udział w akcji TEST PATROL Jesteśmy zdania, że naszym zadaniem jest, zaoferować trwałą, bezpieczną i funkcjonalną odzież na każdą aurę. Czy chcesz przetestować naszą odzież? Nabór aktywnych 0-12-latków, którzy poddadzą nasze produkty prawdziwej próbie wytrzymałości, trwa. Jesteśmy przekonani, że najbardziej surowymi i wymagającymi testerami są dzieci. W każdym tygodniu akcji przekażemy wybranym rodzinom 30 produktów. Czy jesteś zainteresowany? Czytaj więcej na temat akcji Test Patrol!”

Produkty do testów

w każdym tygodniu 30 produktów marki Reima (odzież)

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij