Testowanie zabawek. Wypróbuj z dzieckiem klocki Mega Bloks!

0

Testowanie produktów. Tym razem dla dzieci. Zgłoś się i napisz dlaczego Ty i Twój maluszek chcecie przetestować zabawki Mega Bloks? Testeremi zostanie 6 osób.

Zasady testowania

Aby zgłosić się do akcji i otrzymać szansę na testowanie zabawek  Mega Bloks należy wypełnić formularz dostępny na stronie konkursowej. Należy w nim podać swoje dane, płeć dziecka oraz odpowiedzieć na pytanie, które brzmi:  „Dlaczego Ty i Twoje dziecko chcecie przetestować zabawki Mega Bloks?”

Produkty do testów

6 zestawów klocków Mega Bloks, w tym 3 x Mega Bloks Tomek i Przyjaciele Busy Day at Knapford , 3 x Mega Bloks First Builders Lil’ Princess Crystal Palace

Termin zgłoszeń

do 27 listopada 2014 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

testowania produktów babyboom.pl

mega-bloks

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij