Testowanie zupy pomidorowej SAMSMAK. 150 miejsc.

0

Testowanie zupy pomidorowej SAMSMAK. 150 miejsc testerskich! Udało Ci „załapać” do testowania? Pochwal się w komentarzu 🙂

Zasady testowania

Zadanie brzmi: „Pomidorowa SAMSMAK! Chcesz się przekonać, jak SMAKuje? Wyślij do nas wiadomość prywatną o treści ‘Tak, chcę wziąć udział w konkursie Królowa-Pomidorowa’ do dnia 8.08.2017 r. do godz. 23:59 , a my skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci Pomidorową SAMSMAK wraz z kwestionariuszem konkursowym.

Co dalej? To proste! Zjedz Pomidorową SAMSMAK, wypełnij krótki kwestionariusz, następnie odeślij do nas jego zdjęcie lub skan i… wygrywaj letnie torby”

Produkty do testów

150 x Pomidorowa SAMSMAK

50 x letnie torby do wygrania za recenzje

Ważne daty dotyczące akcji

zgłoszenia do dnia 8.08.2017 r. do godz. 23:59

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij