Testuj 1 z 24 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

0

Nowy test dla mam z dziećmi, a do przetestowania 1 z 24 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Jeżeli ta akcja zainteresowała cię – zgłoś się i testuj!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkt ze swoim dzieckiem wejdź na stronę organizatora i zapisz się do testowania wypełniając formularz.

Produkty do testów

24 x opakowanie mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O

Termin zgłoszeń

zgłoszenia w dniach: 09.01.2019r. do 22.01.2019r.

Wyniki

Osoby wybrane do testów otrzymają informację do dnia: 28.01.2019r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij