Testuj 1 z 6 gier Batyskaf od Granny.

0

Kolejna akcja dla fanów (także tych małych!) testowania i opiniowania produktów. Weź udział i testuj 1 z 6 gier Batyskaf od Granny.

Zasady testowania / konkursu

Laureatami konkursu zostanie 6 osób, które w katalogu z opiniami rodziców Bangla dodadzą najwięcej opinii od 13 lutego do 28 lutego 2018 r. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Produkty do testów / nagrody

6 gier Batyskaf od Granny

Ważne daty dotyczące akcji

recenzowanie produktów do 28 lutego 2018 r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij