Testuj krem CeraVe. 400 darmowych sztuk czeka.

0

Wow! Na wizazu ponownie ciekawa akcja! Tym razem z marką CeraVe. Dołącz do akcji i testuj nowy krem nawilżający 🙂 400 szt. czeka!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania kosmetyków wejdź do >akcji, kliknij „zgłoś się” a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową i wyślij. Test wyłącznie dla zarejestrowanych uczestniczek portalu wizaz.pl

Produkty do testów

400 x Nawilżający Krem do Twarzy CeraVe, w którym zawarto 3 ceramidy mające kluczowe znaczenie dla funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry.

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 grudnia 2018 r.

Termin ogłoszenia listy recenzentek

informacja o liście laureatek zostanie 02 stycznia 2019 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

buton
Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij