Testuj listki do prania SMART Eco Wash

0

Kolejna marka przygotowała specjalną akcję dla swoich fanek. Dzięki niej będziecie mogły przetestować listki do prania SMART Eco Wash 🙂 W tej akcji liczy się aktywność i zaangażowanie.

Zasady testowania

Zadanie konkursowe brzmi: „Chcesz zostać oficjalną testerką listów do prania SMART Eco Wash? Zaangażuj się w życie naszego profilu. Od dzisiaj przez 14 dni będziemy obserwować Wasze aktywności, czyli polubienia, udostępnienia, komentarze pod postami, polecenia strony. Najbardziej zaangażowane fanki otrzymają od nas do przetestowania nasze listki.”

Produkty do testów

listki do prania SMART Eco Wash dla najbardziej aktywnych fanek

Termin zgłoszeń

akcja trwa przez 14 dni (od 29 czerwca)

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij