Testuj nowe smaki kaszek „Skarby Zbóż”

0

Nestlé – Zdrowy Start w Przyszłość zaprasza do wielkiego testowania swoich produktów! Nie czekaj, zgłoś się i wypróbuj razem ze Swoim Maluszkiem Kaszkę „Pszenną Wanilię” oraz Kaszkę mleczną Owsiano-Pszenno-Żytnią „Owsiankę”.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz brać udział w testowaniach u Nestlé – Zdrowy Start w Przyszłość załóż konto na stronie organizatora. Jeżeli masz już konto zaloguj się, przejdź do strony testowania i wypełnij ankietę / formularz zgłoszeniowy.

Produkty do testów

możesz przetestować Kaszkę „Pszenną Wanilię” oraz Kaszkę mleczną Owsiano-Pszenno-Żytnią „Owsiankę” (zestawy)

 

Termin zgłoszeń

do 2 listopada 2018

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania produktów nestle

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij