Testuj odkurzacz Pure F9 Electrolux

1

Wow! Ta akcja z pewnością zainteresuje wszystkich lubiących nowości. Weź udział i przetestuj nowy odkurzacz Pure F9 od Electrolux.

Zasady testowania

1. Wypełnij formularz.
2. Odpowiedz na zadanie konkursowe: opisz 2 najbardziej zakurzone zakamarki w Twoim domu. Uzasadnij, dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś przetestować najnowszy odkurzacz Electrolux Pure F9.
3. Na podstawie zgłoszeń wybierzemy 9 osób, które przetestują odkurzacz Pure F9 i będą miały szansę go wygrać.

Produkty do testów

9 osób przetestuje odkurzacz Pure F9 i będą miały szansę go wygrać

Autorzy 3 najlepszych recenzji staną się właścicielami odkurzacza Pure F9. Pozostałe 6 osób otrzyma odkurzacz bezprzewodowy Rapido.

Termin zgłoszeń

zgłoszenia do 30.08.2018 r.,

buton

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij