Testuj wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus. 100 miejsc czeka.

0

Wow! Na wizazu ponownie ciekawa akcja! Tym razem testowana będzie wyjątkowa nowość – pokryte 100% bawełną ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus. Zgłoś się i zostań 1 ze 100 testerek!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania Bella Panty Intima Plus wejdź do >akcji, kliknij „biorę udział” a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową i wyślij. Test wyłącznie dla zarejestrowanych uczestniczek portalu wizaz.pl. Tylko zalogowani Użytkownicy mogą wziąć udział w akcji.

 

 

Produkty do testów

100 x ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus.

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2017 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij