Walentynkowe nagrody od Onyx

0

Nowy konkurs w którym do wygrania walentynkowe nagrody od Onyx ! Wow! Nie czekaj i dołącz do uczestniczek! 🙂

Zasady konkursu

Zadanie konkursowe brzmi: „Zdradź nam, jak okazujesz miłość, a my nagrodzimy autorów 5 najciekawszych wpisów wybranymi przez nich kosmetykami, które ładnie zapakujemy i wyślemy na wskazany adres.” Formularz znajdziesz >> tutaj.

Nagrody

5 x zestawy od Onyx

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij