Wygraj 1 z 10 zestawów kosmetyków do pielęgnacji od marki JOWAÉ!

0

Na wizazu kolejny konkurs z super nagrodami! Do wygrania 1 z 10 zestawów kosmetyków do pielęgnacji od marki JOWAÉ! Koniecznie się zgłoś!

Zasady testowania / konkursu

Jeżeli chcesz wygrać i testować szczoteczkę Foreo Luna mini przejdź do strony konkursowej, a następnie:

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Dlaczego nie należy pomijać żadnego z 4 kroków koreańskiej pielęgnacji według JOWAÉ?

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

Produkty do testów / nagrody

10 x zestaw kosmetyków do pielęgnacji JOWAÉ

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia 2019 r.,

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij