Wygraj modne mebelki oraz akcesoria dziecięce do pokoju dziecięcego!

0

Magazyn „M jak Mama” oraz serwis Mjakmama.pl ogłaszają konkurs, w którym można wygrać modne mebelki i atrakcyjne akcesoria do pokoju dziecięcego. Nie czekaj i weź udział!

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz konkursowy na stronie konkursowej i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co Twoim zdaniem tworzy nastrój w pokoiku maluszka?

Wpisz w formularzu konkursowym odpowiedź na nasze pytanie. Następnie podaj swoje dane i zaznacz nagrodę, którą chciałabyś wygrać. Do wyboru: fantastyczne mebelki i akcesoria, które pomogą ci zaaranżować pokoik maluszka i sprawić, że będzie wyjątkowym miejscem.

Nagrody

10 x  modne mebelki oraz akcesoria dziecięce do pokoju dziecięcego

Termin zgłoszeń

do 5 lipca 2018r.

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij