Wypróbuj LISTERINE® i otrzymaj zwrot pieniędzy (cash-back)

0

Ciekawe testowanie – testuj LISTERINE® przez 21 poczuj różnicę! To oczywiste, że każdy z nas chce mieć świeży oddech, gładsze, mocniejsze i bielsze zęby 🙂 Jeżeli i Tobie na tym zależy wypróbuj LISTERINE® – kolejna edycja akcji już trwa!

Zasady testowania

Aby otrzymać refundację za zakup, należy:
– nabyć w czasie trwania promocji produkt LISTERINE® – Wybierz taki płyn do płukania jamy ustnej LISTERINE®, który najbardziej Ci odpowiada. Na akcję LISTERINE® 21 Dni Dla Pełnej Ochrony Jamy Ustnej potrzebujesz w sumie 1000 ml płynu.
– dokonać zapłaty za produkt promocyjny i koniecznie zachować dowód zakupu,
– wypróbować produkt promocyjny przez okres co najmniej 21 dni
– dokonać prawidłowego zgłoszenia do promocji, zgodnie z formularzem zgłoszeniowym> > formularz i regulamin < <

Produkty do testów

płyny do jamy ustnej LISTERINE®

Na akcję LISTERINE® 21 Dni Dla Pełnej Ochrony Jamy Ustnej potrzebujesz w sumie 1000 ml płynu.

Termin zgłoszeń

w promocji biorą udział produkty zakupione od 04.09 do 15.11. 2017 r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij