Wypróbuj LISTERINE® i otrzymaj zwrot pieniędzy (cash-back)

0

Ciekawe testowanie – testuj LISTERINE® przez 21 poczuj różnicę! To oczywiste, że każdy z nas chce mieć świeży oddech, gładsze, mocniejsze i bielsze zęby 🙂 Jeżeli i Tobie na tym zależy wypróbuj LISTERINE® – kolejna edycja akcji już trwa!

Zasady testowania

Kup produkty LISTERINE® o pojemności co najmniej 1 l i zachowaj dowód zakupu; wypróbuj przez okres co najmniej 21 dni (licząc od daty nabycia produktów). Jeśli nie będziesz zadowolony z efektów LISTERINE®, wypełnij formularz z regulaminu i prześlij wraz z paragonem na adres organizatora: SMOLAR Agencja Promocyjno-Reklamowa, ul. Inżynierska 15, 93-569 Łódź. Zwrot pieniędzy na podany w formularzu numer konta otrzymasz w ciągu 30 dni od dokonania zgłoszenia.

Produkty do testów

Wybierz taki płyn do płukania jamy ustnej LISTERINE®, który najbardziej Ci odpowiada. Najbardziej zaawansowany i kompletny produkt LISTERINE® to LISTERINE® Total Care, który czyści i chroni zęby zapewniając 6 korzyści dla zachowania zdrowia całej jamy ustnej.

Na akcję LISTERINE® 21 Dni Dla Pełnej Ochrony Jamy Ustnej potrzebujesz w sumie 1000 ml płynu.

 

Termin zgłoszeń

Promocja trwa od dnia 01.01.2018 r. do dnia 28.02.2018

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij