Wypróbuj maskę WAX Moringa ColourCare! 6szt. czeka.

1

WAX Moringa ColourCare to wyjątkowa, odżywcza maska regenerująca do włosów rudych i farbowanych na rude kolory. Jesteś rudzielcem ? 🙂 Chciałabyś wypróbować tę maskę? Weź udział w tej akcji.

Zasady testowania

Na stronie akcji, na FB organizatora pod wpisem konkursowym napisz odpowiedź / wykonaj zadanie. Jego treść brzmi: „Trzeba polubić naszą stronę lub ten post. Następnie udostępnić ten post, a w komentarzu napisać jakie są dwa główne składniki maski WAX Moringa.

Produkty do testów

6 x WAX Moringa ColourCare do włosów rudych 240g >opis maski.

Termin zgłoszeń

do 18 stycznia 2016 r.

wax

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij