Zgarnij 1 z 10 szczoteczek Foreo Luna Mini 2!

0

Wizaz.pl proponuje kolejny konkurs! Tym razem możesz wygrać i wypróbować 1 z 10 szczoteczek Foreo Luna Mini 2! Nie czekaj i dołącz do uczestniczek! 🙂

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to konkursu / testowania przejdź na stronę organizatora i wypełnij formularz konkursowy. Będziesz musiała odpowiedzieć na pytanie / zadanie:

  • Czy szczoteczek sonicznych można używać również w przypadku cery naczynkowej? Wspominamy o tym w akapicie Mycie szczoteczką soniczną w trendzie Smart Beauty.
  • Dlaczego chciałabyś wypróbować szczoteczkę Foreo Luna Mini 2?

Nagrody

10 szczoteczek Foreo Luna Mini 2

Ważne daty dotyczące akcji

można się zgłaszać do 14 czerwca 2018, wyniki do 5 lipca

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij