Zgarnij 1 z 20 000 kremów Nivea (z Twoim zdjęciem!) II EDYCJA KONKURSU

0

Klub Moja Nivea to wspaniałe miejsce dla wszystkich kochających produkty marki Nivea oraz wszelkie akcje testowania produktów! Dołącz do Klubu, testuj i wygrywaj! Tym razem możesz zostać 1 z 20 000 osób, które otrzymają krem Nivea ze swoim zdjęciem!

>>ZGŁOŚ SIĘ!<<

Zasady akcji

Pielęgnuj letnie wspomnienia! Stwórz krem ze swoim zdjęciem!
1. Kup produkty NIVEA za minimum 20 zł
2. Zachowaj dowód zakupu
3. Zarejestruj paragon lub fakturę
4. Otrzymaj unikalny NIVEA Creme z własnym zdjęciem – dla siebie lub bliskich.

>>ZGŁOŚ SIĘ!<<

>>ZGŁOŚ SIĘ!<<

Nagrody

20 000 kremów Nivea ze swoim zdjęciem

Termin zgłoszeń

zakup produktów promocyjnych do 13 sierpnia 2017 r.

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij