Zgarnij 1 z 20 zestawów Dove lub Rexona

0

Kolejny konkurs dla kobiet. Tym razem portal polki.pl proponuje wzięcie udziału w konkursie w którym do zgarnięcia jest 20 zestawów Dove lub Rexona. Nie czekaj i dołącz!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do konkursu przejdź do strony konkursowej i tam w odpowiednim formularzu (na dole strony) odpowiedz na pytanie: „Jaka jest Twoja recepta na sukces?”, a następnie wypełnij formularz w całości i wyślij.

Produkty do testów / nagrody

20 zestawów Dove lub Rexona

 

Czas trwania

do konkursu można się zgłaszać do 5 sierpnia 2018r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij