Zgarnij 1 z 500 zestawów Nestle!

0

Ciekawy konkurs dla rodziców i dzieci. Jeżeli masz dziecko i chciałabyś / chciałbyś wygrać 1 z ponad 500 super nagród od Nestle koniecznie weź udział!

Zasady konkursu

Zadanie konkursowe polega na opisaniu w formularzu konkursowym umieszczonym na stronie zabawnej sytuacji lub sytuacji , które wiążą się z rytuałem jedzenia kaszek Nestlé przez Twojego Maluszka. Odpowiedzi będą oceniane pod kątem kreatywności i pomysłowości.

Nagrody

10 x voucher 300 zł do Smyk’a

500 zestawów Nestle (400 większych i 100 mniejszych)

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2018 r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij