Zgarnij nowy peeling do ciała Shea Sugar od marki Indigo. 20 nagród czeka.

0

Wow! Super konkurs w którym wygrać możesz nowy peeling do ciała Shea Sugar od marki Indigo. Nie czekaj i dołącz do uczestników!

Zasady testowania / konkursu

1. Przejdź do strony konkursowej i odpowiedz na pytanie konkursowe: Dlaczego tak ważna jest codzienna pielęgnacja ciała?

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

Produkty do testów / nagrody

20 x nowy peeling do ciała Shea Sugar od marki Indigo

 

Termin zgłoszeń

Konkurs trwa do 24 kwietnia, wyniki do 26 kwietnia

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij