Zgarnij voucher na rower. 60 szt. czeka!

0

W tym konkursie do zgarnięcia aż 60 voucherów na rowery! Nagrody idealne na wiosnę! Warto dołączyć do uczestników! 🙂 Powodzenia!

Zasady konkursu

  • Kup płatki śniadaniowe Nestlé biorące udział w promocji** i zachowaj paragon!
  • Pokaż na zdjęciu jak Wasz poranek kręci się wokół śniadania z płatkami Nestlé!
  • Zarejestruj swoje zgłoszenie tutaj

**Lista produktów promocyjnych dostępna w regulaminie.

 

Nagrody

Nagrodą w konkursie jest 60 x voucher o wartości 2000 zł na dowolny rower oraz akcesoria rowerowe do zrealizowania w sieci salonów Martes Sport.

Ważne daty dotyczące konkursu

Weź udział: 01.04 – 30.04.2018 r.

Sprzedaż produktów promocyjnych: 19.03 – 30.04.2018 r.

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij