Zostań ambasadorką Iwostin!

0

Kolejna marka chce, abyście zostały testerkami jej produktów 🙂 Lubisz markę Iwostin i chciałabyś zostać jej ambasadorką? Koniecznie zgłoś się do akcji! 🙂

Zasady testowania / konkursu

Zasady akcji są proste: klikasz w „chcę dołączyć„, a następnie wypełniasz formularz / odpowiadasz na pytanie / zadanie konkursowe. 

Produkty do testów / nagrody

W pierwszym Etapie:

  • 20 Uczestniczek, którym przyzna prawo do nagrody głównej w postaci zestawu kosmetyków Iwostin o wartości do 200 zł oraz tytułu „Ambasadorki Iwostin”.
  • 10 uczestniczek, którym przyzna prawo do nagrody pocieszenia w postaci zestawu kosmetyków Iwostin o wartości do 100 zł.

Ważne daty dotyczące akcji

zgłoszenia można wysyłać do 22 lutego 2018 r.,

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij