Zostań jedną z 40 testerek depilatora Braun!

0

Na wizazu kolejny konkurs z super nagrodami! Do wygrania i testowania fajne nagrody. Weź udział i zostań jedną z 40 testerek depilatora Braun!

Zasady testowania / konkursu

Jeżeli chcesz wygrać i testować urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała od marki Braun przejdź do strony konkursowej i następnie wypełnij ankietę rekrutacyjną.

Produkty do testów / nagrody

40 x Braun Silk-épil 9 Wet&Dry – pierwszy na świecie depilator z technologią SensoSmart™

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 września 2018 r.,

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij