Zostań testerem Philips OneBlade Pro

0

Prawdziwie męskie testowanie. Weź udział w akcji na portalu on.interia.pl, odpowiedz na pytanie konkursowe i spraw, aby twój mężczyzna został testerem nowoczesnej maszynki Philips OneBlade Pro.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz wziąć udział w teście przejdź do strony konkursowej, odpowiedz na pytanie „Która cecha OneBlade Pro najbardziej Cię przekonuje i dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać testerem? „, uzupełnij formularz i wyślij!

Produkty do testów

10 x Philips OneBlade Pro.

Termin zgłoszeń

zgłoszenia do dnia 04.02.2018 r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij