9000 Lekkich Kremów Odżywczych NIVEA do testowania!

2

Wyjątkowa akcja testowania nowości Nivea. Aż 9000 z Was będzie miało okazję testować nowy, odżywczy krem NIVEA! Jeżeli jesteś chętna, nie czekaj i zgłoś się! Powodzenia!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania kremu Nivea wejdź do >akcji NIVEA, a następnie udziel odpowiedzi na jedno pytanie otwarte „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś dać się zaskoczyć innowacyjnej formule kremu NIVEA Care?” oraz na 2 pytania zamknięte. Wypełnij formularz w całości i wyślij!

Produkty do testów

9000x NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2015 r.

odzywczy-nivea

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

2 komentarze

  1. Avatar

    Znam wielu facetów, którzy używają kremów Nivea. A z tego co wyczytałem jest to krem do każdego rodzaju cery i nigdzie nie jest zastrzeżone, że jest on wyłącznie dla kobiet, więc nie wiem dlaczego znowu skierowany on jest tylko do nich. W regulaminie też nie ma ograniczeń ze względu na płeć, więc ja też wysłałem swoje zgłoszenie, choć wiem, że ze względu na swoją płeć z góry będę odrzucony 🙁 No cóż, ciężka jest praca w łamaniu niektórych stereotypów, zwłaszcza wśród tych, którzy wydają się niereformowalni, choć wydawałoby się, że komu jak komu, ale producentom kosmetyków powinno zależeć na dotarciu do jak najszerszego grona klientów… Ja osobiście czasami wykorzystuję kremy nivea jako “półprodukt” czy bazę do tworzenia np. bardziej odżywczego kremu p/zmarszczkowego z dodatkiem olejków eterycznych nadającymi bardziej męski zapach (olejek sandałowy, cedrowy itp.)

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook